Úspěch ženské reprezentace na Mistrovství Evropy

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
20.03.2010

Parádní čtvrté místo si ze Španělska odváží družstvo žen České republiky. Na Mistrovství Evropy družstev ve španělském Sotogrande skončil náš ženský tým za Španělskem, Francií a Dánskem, před Německem a Holandskem. Klára Spilková dokonce skončila na 2. místě individuálního pořadí, které dělí s Holanďankou Lindou Henriksson.

Naši na Mistrovství Evropy družstev ve Španělsku

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
12.03.2010

Čtyři muži a tři ženy budou reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy družstev - Copa Sotogrande ve Španělsku, která se koná 17. - 20. března v Royal GC Sotogrande.

Klára Spilková bude hrát turnaj Ladies European Tour na Slovensku

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
26.02.2010

Nejlepší česká hráčka Klára Spilková obdržela nabídku pořadatele Ladies Slovak Open účastnit se turnaje, který je součástí kalendáře Ladies European Tour. Hráčka potvrdila, že nabídku přijala a turnaje se účastní. Ladies Slovak Open se koná na slovenských Tálích 27. - 30. května 2010.

Začátek sezony Kláry Spilkové

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
09.02.2010

Nejlepší česká hráčka Klára Spilková absolvovala první turnaj sezóny 2010 v Portugalsku. Po mimořádně úspěšné sezóně bude letos usilovat o další úspěchy. Klára odpověděla na několik otázek Golf.cz k nastávající sezóně.

1.2. Golf v zahraničí (28. - 1.2.2010)

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
01.02.2010

PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornie - zvítězil Američan Ben Crane PGA European Tour – Commercialbank Qatar Masters, Doha, Katar - zvítězil Švéd Robert Karlsson EPD Tour - Sueno Pines Classic, Turecko - zvítězil Švéd Petersson, 5. Kučera, 15. Nový, 33. Skopový, EPD Tour - Sueno Dunes Classic, Turecko - zvítězil Němc Wunsche, 30. Kučera, 36. Nový Mezinárodní mistrovství Portugalska žen – Algarve, Portugalsko - zvítězila Anna Arrese, Klára Spilková skončila na 6. místě

Klára Spilková v Dubaji

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
24.01.2010

Zimní tréninkový pobyt v Dubaji naordinoval domácí klub GC Erpet Praha své člence, nejlepší amatérské hráčce a hvězdě loňské sezońy Kláře Spilkové. Spilková loni zajistila barvám domovského Erpetu mnoho úspěchů. V Dubaji pobyla dva týdny, trénovala na hřištích Dubai Creek, Faldo a Montgomrie.

Významné události 2009

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
04.01.2010

Píšeme novou dekádu století, sezóna 2009 je za námi. Byla bohatá přebohatá. Podchytit všechno, co se událo je téměř nemožné. Pojďme si připomenout alespoň nejdůležitější momenty golfového roku 2009 a mistrovské okamžiky, jak se objevovaly na stránkách Golf.cz

Mistři České republiky 2009

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
28.12.2009

V roce 2009 získalo titul Mistra České republiky třiatřicet hráčů a osm týmů. Nejvýznamnějším individuálním titulem je Mistr České republiky na rány. Letos je získali David Procházka z GC České Budějovice a Klára Spilková z GC Erpet Praha. Tituly mistrů České republiky na jamky získali Martin Příhoda z Royal GC Mariánské Lázně a Klára Spilková z GC Erpet Praha. Mistry České republiky družstev se stali muži Royal GC Mariánské Lázně a ženy GK Čechie. Prohlédněte si kompletní tabulku držitelů mistrovských titulů naší země, nahlédněte do tabulky mistrů golfových klubů a pohlédněte do tváří těch nejlepších.

Jak šla sezóna Kláry Spilkové - Lady Abrahams Trophy

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
16.12.2009

Koncem roku se v našem golfu neděje tolik jako v sezóně a prožvýkávání Tigerova průšvihu po čase unaví. Nyní je správný čas na ohlédnutí, reminiscence a vzpomínky. Připravili jsme obrazové seriály zobrazující naše nejlepší hráče v jejich mistrovských chvílích. Kým začít než letos tou nejlepší a nejopěvovanější Klárou Spilkovou. V letošní sezóně udělala mnoho radosti svým příznivcům a přinesla mnoho úspěchů sobě i českému golfu. Klára měla v sezóně kladný hendikep +4,3 a v úterý 15. prosince dovršila patnáct let. Pojďme se podívat na Kláru v první významné akci sezóny, utkání týmů nejlepších českých hráček Lady Abrahams Trophy.

Klára Spilková - úspěšná sezóna 2009

Pozvánka na Čeladnou a Ypsilonku
05.12.2009

Klára Spilková má za sebou hyperúspěšnou sezónu 2009. Stala se Mistryní České republiky na rány i na jamky, dorosteneckou mistryní Německa, juniorskou vicemistryní Francie, vítězkou European Young Masters a byla vybrána mezi nejlepší hráčky Evropy pro zápas s USA - Junior Solheim Cup. V následujícím videorozhovoru Spilková odpověděla na otázky Golf.cz